Nejste přihlášen(a) [Přihlásit se / Registrovat se]
Jedna složka - více účtů
Autor: misak (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 11.03.2008 22:33

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je u The Bat! možnost mít jednu složku na více mail adres. Mě totiž přijde zbytečné mít pro každý účet svůj koš, svoji složku pro doručené, odeslané, neodeslané atp. akorát to zabírá místo. Jinak je to soft vymakanej testuju zkušebku a budu se rozhodovat zda objednám či ne. Zkrátka nepotřebuju pro každou mailovku mit svuj koš, hlavně když mám těch adres aspoň pět. Já si totiž řešim všecko filtrama a tam chci taky rozhodnout do kterej složky mi to přijde. U obyčejnýho Thunderbirdu, kterej se s timto nemuže rovnat jsem zvyklý na jeden koš, jednu složku "Odeslané"... no asi víte o čem tady hovořím. Otázka tedy zní: Jde to taky tak? Pokud ano, jak?

Děkuji pěkně

Re: Jedna složka - více účtů
Autor: Faterson (IP zapsáno)
Netopýr pokročilý
Datum: 12.03.2008 10:20

Jasné, že sa to dá. Akurát tie samotné „rozbaľovátka“ pre dodatočné účty nemôžeš v Batovi zlikvidovať. Môžeš ich však ignorovať. smiling smiley

V ostatných účtoch si nastav elementárny filter, aby všetky tam doručené správy Ti boli presúvané do účtu, ktorý označíš za hlavný. Napríklad ja mám v Batovi založených 10 účtov, ale pošta z nich sa všetka prelieva iba do 2 účtov: jeden pracovný, druhý súkromný.

Keby sa Ti nedarilo nastaviť tento druh filtra, napíš. Ale stačí jednoducho zvoliť základný filter na presun všetkých správ niekam inde (= do iného účtu).