Nejste přihlášen(a) [Přihlásit se / Registrovat se]
Cannot read the base header
Autor: ov (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 13.05.2011 00:07

Odešel mi počítač, z harddisku jsem musel překopírovat data na nový harddisk (tedy i základní složku, ve které se ukládaly zprávy a konfigurace The Bat!).

Na novém počítači a po nové instalaci jsem změnil v Nastavení - Vlastnosti - Systém - Základní složku zpráv.

Když jsem The Bat! spustil, tak sice nastavení programu zůstalo totožné, všechny účty, složky a podsložky zůstaly zachovány a v nich jsou vidět všechny zprávy - ale když na zprávy klikám, abych je zobrazil, zpráva se nenačte (panel s textem zprávy zůstane prázdný, resp. s modrým textíkem "Není načtena/označena žádná zpráva") a vyskočí okénko s chybovou hláškou "Cannot read the base header (Folder: Příchozí; File: %WDIR%\****@****\59CE1C46\MESSAGES.EBB )"

Zajímavé, že tato chyba se děje jen ve složkách Příchozí, Odchozí a Odeslané, ve kterých nemůžu zprávy načíst. V Koši, společných složkách a podsložkách zprávy normálně můžu číst a zobrazovat...

Už jsem se s tím zamučil, zkoušel jsem opakovaně deinstalovat a nově instalovat, ale žádný výsledek.