Nejste přihlášen(a) [Přihlásit se / Registrovat se]
Voyager 4.2.44 problem s "restore local settings" / adresarmi
Autor: polar (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 03.06.2011 20:43

Zdravim,

uz roky pouzivam theBat (resp. cisto voyager) a som s nim maximalne spokojny. Akurat mam pocit ze posledne verzie Voyagera nie su skutocne portable - akonahle sa niekde v kode alebo nastaveniach adresarov objavuje pismeno disku (a nie relativna cesta voci adresaru s voyagerom), tak je to problem.

Mne to robi problem v tom, ze akonahle vytiahnem USB kluc v jednom pocitaci, prenesiem ho do druheho, tak disk ma ine pismeno - tym padom z neho nemozem voyager spustit, pretoze nenajde databazu mailov, pluginy, alebo minimalne nevie "restore local settings".

Je to velmi frustrujuce, a nechcem prejst na iny program - prosim o radu, resp. o meno poslednej verzie ktora bola skutocne portable (vzdy mi to nerobilo, az tusim od verzie 4).

dakujem,
Vlad

Re: Voyager 4.2.44 problem s "restore local settings" / adresarmi
Autor: Marek Mikuš (IP zapsáno)
Administrátor
Datum: 03.06.2011 21:55

Zdravím,

> uz roky pouzivam theBat (resp. cisto voyager) a som s nim maximalne spokojny.
> Akurat mam pocit ze posledne verzie Voyagera nie su skutocne portable - akonahle
> sa niekde v kode alebo nastaveniach adresarov objavuje pismeno disku (a nie
> relativna cesta voci adresaru s voyagerom), tak je to problem.

nechapu kde by se mohla ukladat absolutni cesta, poslete mi zkomprimovany
global.ini na support@thebat.cz, proverim ho.

--
Marek Mikuš
Správce konference
[www.thebat.cz]


Re: Voyager 4.2.44 problem s "restore local settings" / adresarmi
Autor: polar (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 03.06.2011 22:45

Dakujem za promptnu odpoved. Skusil som trial verziu 5 a tam ten problem nie je - mozno ma pomylilo nastavovanie backupu s absolutnou cestou, resp. antiSpamSniper...

Takze teraz vlastne, neviete mi poradit kam naisntalovat antispam, aby fungoval aj vo voyager? Normalne c:\programs a po pridani si ho voyager pretiahne na usb? Alebo ho treba naisntalovat na usb - to ale bude absolutna cesta (subor "antispamsniper.dir")?