Nejste přihlášen(a) [Přihlásit se / Registrovat se]
špatně se mi zobrazuje HTML v příchozí poště + při odpovědi se mi smaže text (historie korespondence)
Autor: janturek (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 21.07.2011 13:51

Dobrý den,
prosím o radu:
1) když chci odpovědět na přijduvší mail tak se mi po stisknutí tlačítka odpovědět otevře zpráva v novém okně a zmizí původní text obsažený ve zprávě - jak mohu tomuto zamezit?
2) v přijduvších zprávách se mi nezobrazují obrázky a HTML soubory - jak mohu zapnoout?
3) nemohu přesouvat složky v levém panelu v Osobní složky (a také je nemohu přejmenovávat) - jsou to složky, které byly zkopírovány z Outlooku
4) mohu nějak centrálně nastavit typ písma a jeho velikost? -- našel jsem v nastavení typ písma, ale neprojevilo se to
5) jak mohu nastavit opožděné odesílání - našel jsem to v nastavení, pokusil se opravit, ale stále mi to odesílá poštu ihned po kliknutí na ikonu odeslat (viz další obrázek)
6) nejde mi v rychlé vyhledávání zadat žádné slovo a toto okénko mi pokaždé část slova smaže, čili zůstanou například jen tři písmena a to pak najde mnoho mailů, ale nikdy ten co potřebuji.


Předem děkuji za odpovědi a přeji hezký den, Jan Turek




[]



















[]

Re: špatně se mi zobrazuje HTML v příchozí poště + při odpovědi se mi smaže text (historie korespondence)
Autor: astrapa (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 22.07.2011 16:52

Mně se zase pořád zobrazují nějaké čínské znaky namísto latinky :-(

Re[2]: špatně se mi zobrazuje HTML v příchozí poště + při odpo vědi se mi smaže text (historie korespondence)
Autor: Marek Mikuš (IP zapsáno)
Administrátor
Datum: 22.07.2011 16:58

Zdravím,

> Mně se zase pořád zobrazují nějaké čínské znaky namísto latinky :-(

pokud to neni spam, preposlete takovou "cinskou" zpravu na
support@thebat.cz jako EML zpravu, tedy s puvodnim zdrojem zpravy.

--
Marek Mikuš
Správce konference
[www.thebat.cz]