Nejste přihlášen(a) [Přihlásit se / Registrovat se]
každoroční problém certifikát
Autor: martink (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 04.08.2011 20:36

Dobrý den,

mám opět obrovský problém, mám certifikát od postsignum a potebuji starý certifikát nahradit novým . Není to možné protože at mažu starý certifikát jak chci stále tam je viz příloha . Když dám smazat a naimportuji certifikát nový tak je vše v pořádku, certifikát si řekne o hosle a vše se v pořádku naimportuje, jakmile program zavřu a atevřu certifikáty vše je při starém viz příloha už nevím co s tím prosím o radu

Přílohy: Výstřižek.JPG (34.5KB)  
Re: každoroční problém certifikát
Autor: martink (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 04.08.2011 20:39

Takto to má vypadat, ale je to bohužel jenom do té doby než to okno viz. příloha zavřu, po otevření je tam zase stary cert. viz příloha prvniho příspěvku

Přílohy: Výstřižek2.JPG (23.2KB)  
Re: každoroční problém certifikát
Autor: martink (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 05.08.2011 21:58

moc prosím někoho o radu jak odstraním certifikáty, moc prosím, sedím zdeuž od včerejška a asi budu muset shodit celé win a vše znova naistalovat, proč nejdou proboha žádným zpusobem vymazat, děkuji

Re: každoroční problém certifikát
Autor: martink (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 09.08.2011 20:37

Takže komunikuji přímo z RitLabs, je možné že se jedná o chybu ve V. 5, poté dám vědět jak to dopadlo

Re: každoroční problém certifikát
Autor: Faterson (IP zapsáno)
Netopýr pokročilý
Datum: 10.08.2011 10:45

Ja som sa vrátil z verzie 5 do verzie 4.2.44.2 a vyriešilo to všetky moje problémy, ktoré sa u mňa objavili po upgrade na verziu 5. Podľa mojich skúseností verzia 5 = "not ready for prime time".

Re: každoroční problém certifikát
Autor: martink (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 10.08.2011 18:33

děkuji za informaci, asi na tom něco bude, tohle ritlabs fakt nedotáhnul, protože je více lidí co si stěžují a v ritlabs neví která byje, jsou docela zděšení co se to děje.