Nejste přihlášen(a) [Přihlásit se / Registrovat se]
Nelze trvale obnovit smazané zprávy
Autor: marwin (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 03.06.2013 00:38

Potřeboval bych poradit se zprávami které jsem omylem pomocí volby VYPRÁZDNIT dostal z INBOXu do stavu kdy čekají na "Odstranit smazané zprávy". Což vůbec nechci, chtěl bych je zpět do INBOXu. Když si smazané zprávy zobrazím, tak je všechny vidím, pomocí klávesy DEL je dokážu dostat do INBOXu... ALE .. když se potom překliknu do jiné složky a zpět do INBOXu tak zprávy zase nejsou vidět - zase jsou jen jako smazané.. Je to prostě jen dočasné navrácení - když pracuji s programem dál a překlikávám se mezi složkami tak mi to co jsem obnovil zmizí.

Dá se s tím něco dělat?

Re: Nelze trvale obnovit smazané zprávy
Autor: Faterson (IP zapsáno)
Netopýr pokročilý
Datum: 03.06.2013 07:32

Skús tie správy prekopírovať do iného priečinka, mali by sa tam normálne zjaviť.

Vo všeobecnosti odporúčam udržiavať všetky Inboxy podľa možnosti prázdne na konci kaźdého dňa. (Lahodná filozofia "Inbox Zero".) smiling smiley

Re: Nelze trvale obnovit smazané zprávy
Autor: vondrack (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 04.06.2013 21:52

Jakou používáte verzi programu? Ve verzi 5.3.6 jsem zkoušel Vámi popsaný postup a při zapnutém zobrazování smazaných zpráv po použití klávesy Del na "omylem" smazané zprávě se tato obnovila a již znovu nezmizela, ani po restartu programu.

Re: Nelze trvale obnovit smazané zprávy
Autor: marwin (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 06.06.2013 01:54

Používám verzi programu 4.2.36.4 - to je jak koukám asi stará verze. Celý inbox se mi podařilo nakonec totálně zdevastovat volbou "Obnovit výpis". Takže jsem o všechny zprávy přišel. Je to poprvé co mě program zklamal. S novou instalací systému pak přejdu na novou verzi, nevím ale zda se na to bude vztahovat moje licence.

Re: Nelze trvale obnovit smazané zprávy
Autor: vondrack (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 06.06.2013 01:59

Verze 4.x již skutečně není nejnovější...

Upgrade na aktuální verzi 5.x je placený (viz odkaz "Objednávka").