Nejste přihlášen(a) [Přihlásit se / Registrovat se]
Ako nastaviť The Bat, aby vyzeral presne ako Outlook express ?
Autor: Ansambla (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 14.05.2012 17:45

Ako nastaviť The Bat 5.1.6.2, aby vyzeral presne tak ako Outlook express ?
Ide mi o to, že mám asi 20 poštových účtov a potrebujem aby sa mi všetka prijatá pošta zo všetkých 20 poštových účtov zobrazovala v jedinom priečinku "Doručená pošta" a rovnako to potrebujem aj s odoslanou poštou, aby som všetko čo som odoslal z týchto 20 poštových účtov našiel v jedinom priečinku "Odoslaná pošta"
Za odpoveď ďakujem.

Re: Ako nastaviť The Bat, aby vyzeral presne ako Outlook express ?
Autor: Faterson (IP zapsáno)
Netopýr pokročilý
Datum: 14.05.2012 18:55

Ehm, dúfam, že nechceš, aby Netopier vyzeral *presne* ako Outlook Express, lebo to by bola tragédia. ;-)

Ale pokiaľ ide o to, čo hovoríš, to sa dá veľmi ľahko nastaviť... Ak už musíš nevyhnutne mať až 20 účtov, tak vo všetkých 19 účtoch okrem toho hlavného si nastav filter v doručenej pošte "Všetky doručené správy presúvaj do Doručenej pošty hlavného účtu" a filter v odoslanej pošte "Všetky odoslané správy presúvaj do Odoslanej pošty hlavnéhou účtu".

Ja to mám v Netopierovi takto nastavené, ale delím si všetku poštu na 2 hlavné účty: pracovný a súkromný. Okrem nich mám v Netopierovi ďalších 10 účtov, z ktorých sa doručená aj odoslaná pošta automaticky filtrami presúva tým spôsobom, ktorý opisuješ, do tých 2 hlavných účtov.

Lenže nie do jediného priečinka -- to rozhodne neodporúčam, aby si mal taký guláš všetkej pošty v jedinom priečinku. Ja mám v Netopierovi celkovo zhruba 400 rôznych priečinkov, do ktorých sa mi triedi doručená pošta z tých 10 účtov tematicky, aby sa dala každý deň prehľadne spracúvať podľa rôznych priečinkov.