Nejste přihlášen(a) [Přihlásit se / Registrovat se]
Příjmutí a odeslání pošty
Autor: stickler (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 19.03.2013 21:22

Dobrý večer,
posledním dobou se mi stává, že při přijmaní a odesílání pošty se The Bat! jakoby zasekne po 60 sekundach napíše ztracené spojení se serverem. Dělalo to i dřív, nicméně problém časem zmizel. Pokud znovu dám Přijmout a odeslat většinou už je vše v pořádku. Muj dotaz tedy zní jestli se s tímto problémem někdo už setkal? Nebo zda dokážete vyloučit, že je to na straně The Bat!
Děkuji za odpověď Filip Klouba

Re: Příjmutí a odeslání pošty
Autor: Faterson (IP zapsáno)
Netopýr pokročilý
Datum: 19.03.2013 21:51

Podľa mojich skúseností ide väčšinou o problém odosielajúceho SMTP servera (resp. ním spôsoboený problém) a ani tak nie problém Bata. Možno by bolo vhodné uviesť, o aký SMTP server ide.

Tiež odporúčam upgradovať na najaktuálnejšiu oficiálnu verziu Bata. Prevádzkujem Bata na dvoch počítačoch a keď som na jednom z nich nemal najnovšiu verziu, Bat mal problémy (zamŕzal...). Po upgrade na aktuálnu verziu problémy zmizli.

Re: Příjmutí a odeslání pošty
Autor: Faterson (IP zapsáno)
Netopýr pokročilý
Datum: 19.03.2013 21:53

PS: Pri prvom prečítaní som prehliadol, že ide o problém aj pri prijímaní pošty. Znova by bolo vhodné uviesť, o aký server ide, či je to POP3 alebo IMAP. Mne na staršom Bate fungoval POP3 v poriadku, ale IMAP zamŕzal. Po upgrade na najnovšieho Bata všetko funguje v poriadku.