Nejste přihlášen(a) [Přihlásit se / Registrovat se]
problem s prilohami
Autor: Celebi (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 02.07.2007 16:44

prosim vas mam problem ked mi pride mail s prilohou a ja chcem niekomu dalsiemu poslat ten mail s prilohou ktory mi prisiel tak kliknem pravym tlacidlom mysi na spravu ktoru chcem poslat a dam postupit ale ked to odoslem tak hoci email pride pride uplne prazdny bez prilohy co sa s tym da robit uz je to dost velky problem a potrebujem ho akutne vyriesit

Re: problem s prilohami
Autor: Martin Bachtík (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 02.07.2007 17:27

Zdravím.

Jak je velká ta příloha? Zkoušel jste přílohu o pár kB? Povoluje poskytovatel tak velké přílohy, jaké posíláte? Máte více e-mailových schránek u jiných poskytovatelů na vyzkoušení?

Mně to funguje.


--
S pozdravem,
(:I Martin Bachtík,
web: mbing.cz,
e-mail: mbing@mbing.cz,
icq: 205-605-919,
2.7.2007-17:11.




__ Zkontrolovano antivirovym programem NOD32 __
Mailserver spolecnosti IPEX, a.s. [smtp.ipex.cz]


Re: problem s prilohami
Autor: Celebi (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 02.07.2007 17:35

skusil som poslat mail na maminu emailovu adresu ktora je na centrum.sk tam jej prisla priloha *.eml ale ked som na to klikol a dal otvorit tak sa to otvorilo uplne prazdne

Re: problem s prilohami
Autor: Faterson (IP zapsáno)
Netopýr pokročilý
Datum: 02.07.2007 18:25

Tak to bude problém s Centrumom respektíve s lokálnym počítačom, na ktorom si sa pokúšal otvoriť tú prílohu EML. Centrum má tých bugov stovky, toto môže byť ďalší...

Re: problem s prilohami
Autor: Marek Mikuš (IP zapsáno)
Administrátor
Datum: 02.07.2007 18:56

Zdravím,

> skusil som poslat mail na maminu emailovu adresu ktora je na centrum.sk tam jej
> prisla priloha *.eml ale ked som na to klikol a dal otvorit tak sa to otvorilo
> uplne prazdne

jakou verzi The Bat! pouzivas?

ukladas prilohy samostatne nebo do zakladny zprav?

jak je ta priloha velka?

--
Marek Mikuš
Administrátor




__ Zkontrolovano antivirovym programem NOD32 __
Mailserver spolecnosti IPEX, a.s. [smtp.ipex.cz]


Re: problem s prilohami
Autor: Celebi (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 02.07.2007 19:49

pouzivam poslednu verziu professional prilohy maju do 10MB ale su rozne velke a prilohy ukladam do zakladne sprav

Re: problem s prilohami
Autor: Celebi (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 02.07.2007 20:13

prave som to skusil aj na gmaily poslal som si tam mail cez postupit prisiel mi mail s prilohou *.eml skusil som ho otvorit nist a ked som prevzal subor do kompu a otvoril ho v kompe tiez mi to zobrazilo len prazdnu stranu

Re: problem s prilohami
Autor: Marek Mikuš (IP zapsáno)
Administrátor
Datum: 04.07.2007 17:28

posli mi nejaky takovy mail na support@thebat.cz, kouknu na nej, jestli tedy projde skrz mailservery