Nejste přihlášen(a) [Přihlásit se / Registrovat se]
Filtry
Autor: Ing. Libor Zeman (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 12.05.2008 08:02

Postrádám lepší editaci filtrů. Používám 4 identity a mám více než 1000 složek. Nelze například vyhledávat existující filtry napříč identitami a jejich společné zobrazení, atd...

Re: Filtry
Autor: Pietro (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 25.11.2011 01:00

Presne tak. A hromadny presun a pod.

Ona je editacia filtrov (ver 3.99) tak trochu nezvladnutou castou Batmanu. Dnes som sa s filtrami trocha dlhsie 'hral' a dost som nadaval. Musel som filtre editovat a pripadne presuvat po jednom. Obcas sa mi stalo, ze sa mi filter stratil, niekedy zas boli dva miesto jedneho, obcas sa stalo, ze sa stratilo iba nastavenie filtra (ucty, funkce).
Ale pred chvilou som tam zrazu videl vedla seba dva rovnake, hoci som ich urcite nevlozil dvojmo. Tak som jeden chcel vymazat a - ouha - havaria jak noha. Nedalo sa nic ine, len odstrelit celeho Batmana.
havaria filtrov

No tak som zvedavy, ci mi tam filtre do zajtra ostanu, alebo sa stratia ako nestastnikovi Ivovi.

Re: Filtry
Autor: Pietro (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 05.12.2011 00:37

Keď som stratil ťažko vytvorenú sadu funkčných filtrov, začal som zsiťovať, ka Thebat filtre zapisuje. Zistil som, že do súborov *.SBR, pre každý adresár vytvorí Batman jeden takýto súbor, plus jeden spoločný v roote programu.
Ja som dopadol dokonca tak, že Batman mi nevedel vytvoruť žiadny nový filter, hoci som filter riadne vložil, po opatovnom otvorení tam filter nebol. Musel som vymazať súbor SBR, aby som mohol stratené filtre vôbec začať znova vytvárať. Verím, že tieto súbory bude možné aj jednoducho zálohovať.
Je to jasné, táto časť programu je chybne naprogramovaná. Čo je škoda, lebo filtre sú inak výborná vec a silná funkcia Batmanu.