Nejste přihlášen(a) [Přihlásit se / Registrovat se]
Pozadí zprávy (i v HTML)
Autor: Vladimír Souš (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 01.11.2010 18:16

Prosím jak mohu připojit pozadí do šablony zprávy. Při použití HTML a zadání obrázku ho sice BAT připojí ke zprávě, ale není v pozadí zprávy. Jedná se o úzký proužek s barevným přechodem - ne o žádnou tapetu, jak se píše v jiném tématu.
Také se chci zeptat, kde mohu nastavit opakování horizontálně X veritkálně.
A celkově nerozumím, jak (nebo kam) mám napsat HTML kód zprávy.
Další dotaz je, kde jsou uloženy soubory se šablonami a jestli jsou přímo editovatelné.
Jinak je HTML editor v pohodě, vše funguje jak má. Ale když se podívám v notepadu na zprávu s pozadím od kolegy a zprávu z BAT, tak tam je jasně vidět chyba v HTML kódu při zarovnání pozadí v tagu BODY. Dle mého názoru je tam centered 2x - raději by tam přeci mělo být left. Ale nevím, kde zeditovat soubor, do kterého se zapisuje informace zadaná v BAT editoru šablony zprávy.

Díky za odpověď.

Re: Pozadí zprávy (i v HTML)
Autor: TrueFriend (IP zapsáno)
Netopýr nováček
Datum: 18.04.2012 16:54

Řeším stejný problém už delší dobu. Volnost v pozicování obrázku je dost mizivá. Během dvou let přibyla možnost obrázku přiřadit dva parametry. Zobrazit ho uprostřed nebo jako dlaždice. A to navíc s tím, že ho do HTML "vnutí" tak, že přepisuje již vytvořené tagy (v úrovni CSS). Nejde s tím nic dělat. Přitom nastavovací dialog má prázdného místa dost na to, aby se tam vešlo alespoň 12 dalších parametrů a ne jen 2. Tak snad v dalších verzích.